IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

У LinkedIn виявили, що робить людей щасливими на роботі

19 ноября
22:33 2018

Зазвичай вважається, що працівники задоволені роботою, коли мають безкоштовне харчування, необмежені відпустки та високу зарплату. Але, як виявилося, справа в іншому.

У соцмережі LinkedIn провели дослідження, аби виявити, що робить людей щасливими на роботі. Дослідники опитали 2000 респондентів і зрозуміли – усіх задоволених своєю роботою об’єднує одна риса. Вони знаходять час навчатися новому на робочому місці.

Йдеться як про онлайн-курси чи вебінари, так і про роботу з цікавими проектами, що розширюють діапазон отриманих навичок. Також у LinkedIn виявили, що люди, які навчаються на роботі:

– на 47% менш схильні до стресу;

– на 39% більше відчувають себе продуктивними та успішними;

– на 23% частіше готові до додаткових обов’язків;

Окрім того, у LinkedIn дійшли наступних висновків.

Люди отримують задоволення від безкоштовної освіти

Банально, але люди більш готові до навчання тоді, коли воно безкоштовне. Їх цікавлять онлайн-курси у вільному доступі, на кшталт програм відомих університетів або знаменитої Coursera. Багато компаній вже давно заохочують працівників використовувати подібні можливості.

Чим складніше навчання, тим щасливіший працівник

Люди, яким важко дається навчання і які витрачають на самоосвіту п’ять або й більше годин на тиждень, демонструють найвищий рівень продуктивності та щастя на роботі.

Якщо ви не можете вчитись, треба звільнятись

У LinkedIn також зацікавились причинами, через які люди звільняються. Кожен п’ятий вказав, що головною причиною є неможливість навчання і, відповідно, кар’єрного просування на роботі. Таку причину називають навіть частіше, ніж відсутність фідбеку, перевтому або недостатню зарплату.

Источник: talks.happymonday.com.ua


Статьи по теме

0 0 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments

Последние новости

18:02 В Германии представили робота-обезьяну

0 комментариев Читать всю статью