IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

У ОБСЄ прокоментували відновлення мобільного зв'язку в ОРДЛО

22 января
22:40 2018

Наразі фактично зв'язок від Vadafone є лише на території Луганщини. А у Донецьку – є проблеми

Тільки-но будуть гарантії безпеки, спостерігачі ОБСЄ готові сприяти у відновленні мобільного зв'язку на окупованій території Донбасу. Про це заявив перший заступник голови СММ ОБСЄ в Україні Александр Хуг. Компанія Vadafone раніше відзвітувала, що всі роботи з відновлення зв'язку вже завершені.

Однак фактично, як передає "5 канал", спілкуватися за допомогою цього мобільного оператора можна лише на території Луганщини. А у Донецьку – є проблеми. Пов'язують це з тим, що могло вийти з ладу обладнання або ж відсутнє електропостачання.
Ватажки терористів надіслали прохання до компанії Vadafone, щоб вони відправили фахівців-техніків. Однак гарантій безпеки нині немає жодних.
"Тільки-но сторони нададуть надійні гарантії безпеки, СММ ОБСЄ готова надавати підтримку у відновленні мобільного зв'язку, зокрема і в Донецькій області. І ми надамо звіт про це. На тепер – гарантій обох сторін немає. Ще не отримані гарантії від збройних сил (збройних формувань – 5.UA), що перебувають на непідконтрольній уряду території", – зазначив Хуг.

Источник: 5.ua


Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

7:49 Таинственный смартфон LG Chocolate дебютирует 15 мая

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста