IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

У Павлограді зареєстрували більше 300 фактів крадіжок кабелів

29 января
14:26 2018

З них до суду направили лише 25 кримінальних проваджень, повідомив начальник відділу кримінальної поліції Роман Сириця.
За минулий рік у Павлограді зареєстрували 309 фактів крадіжки кабелів. З них до суду направили всього 25 кримінальних проваджень, по яким встановлено особу злочинця та оголошено про підозру.
Проте усі ці підозрювані не були поміщені в слідчий ізолятор у зв’язку з тим, що законодавством не передбачено тримання під вартою за вчинення даного злочину.
«Вимушені відпускати цих громадян через те, що ч.1 ст. 185 КК України не тяжка. Вони нам всім відомі. Практично одні й ті ж. Лише деколи з’являються нові особи», — розповідає підполковник поліції.
Крім того, у 2017 році через нестачу суми матеріального збитку закрили 166 кримінальних проваджень. Це ті випадки, коли злочинці викрадали по метру кабелю.
«Де-факто збиток усім, а де-юре вимушені закривати кримінальне провадження», — наголосив заступник начальника Павлоградського відділу поліції Олександр Барашев.
Як повідомив начальник відділу кримінальної поліції, складнощі з притягненням до відповідальності таких злочинців пов’язані з великою кількістю експертиз, які призначають при розслідуванні даних крадіжок.
«Призначають експертизи, як при вбивстві», — зазначив Роман Сириця.
Він також додав, що цього року вже зареєстровано 13 фактів крадіжок кабелів. З них за 5 — встановлені особи. Вони були затримані «на гарячому», проте їх також відпустили. Оголошено про підозру лише одній особі.

Источник: 5632.com.ua


Статьи по теме

0 0 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
3 Комментарий
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Последние новости

    Представлен видеокодек H.266/VVC для потокового 4K и 8K: вдвое эффективнее H.265/HEVC

0:30 Представлен видеокодек H.266/VVC для потокового 4K и 8K: вдвое эффективнее H.265/HEVC

0 комментариев Читать всю статью