IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Український хакер продавав базу даних клієнтів міжнародної компанії

13 февраля
10:04 2018

Кіберполіція викрила 20-річного жителя Чернігова, який через закритий хакерський форум продавав базу даних клієнтів міжнародної компанії, оцінивши її вартість у 3 біткоїни.
Про це інформує прес-служба кіберполіції.
“Працівники Департаменту кіберполіції виявили 20-річного жителя міста Чернігів, який через один із закритих хакерських форумів продавав базу даних клієнтів міжнародної компанії… Для анонімізації своїх злочинних дій хлопець використав оплату цієї операції – криптовалютою, а вартість бази даних оцінив у 3 BTC (біткоїни)”, — йдеться у повідомленні.

Встановлено, що хакер продавав базу даних міжнародної компанії-перевізника, орієнтованої на поставку товарів зі США у більш як 10 країн світу, зокрема й в Україну. Під час обшуку вдома у хакера поліція виявила на його комп'ютері повну базу даних клієнтів компанії. За попереднім аналізом, у ній міститься персональна інформація щодо 120 тисяч осіб.

Крім того, фігурант також скуповував на скомпрометовані платіжні картки різноманітні товари з інтернет-майданчиків з метою перепродажу.

“У його квартирі поліцейскі вилучили ноутбуки, мобільні телефони та флеш-картки. Також вилучено бокси, за допомогою яких зловмисник проводив пошук уразливостей і хакерські атаки. Крім того, правоохоронці виявили нову комп'ютерну техніку відомих торгових марок, які були придбані на кардерські картки з метою подальшого перепродажу”, — поінформували у кіберполіції.
Кіберполіція спільно з представниками Федерального бюро розслідувань США встановлює суму завданих збитків.
Триває досудове розслідування у межах розпочатого раніше кримінального провадження за ст. 361-2КК України.

Источник: ukrinform.ua


Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    Apple зарегистрировала представительство в Украине

8:40 Apple зарегистрировала представительство в Украине

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста