IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

В Mortal Kombat 11 знайшли серйозний баг

30 апреля
13:07 2019

Гравці можуть скаржитися на систему мікротранзакцій і винагород в Mortal Kombat 11, але критичних багів серед проблем ще не було. До недавнього часу. Так пишуть користувачі реддіта, передає "Канобу".

Баг пов'язаний з предметом, який можна відшукати в крипті. Це квестова пов'язка Кенши, що дозволяє гравцеві потрапляти в світ духів і бачити таємні проходи з скринями. У такому режимі у вас поступово зникають накопичені душі. Гравці повідомляють, що якщо лічильник душ досягне нуля, то ви перестанете отримувати нагороди і не зможете завершити Вежі часу. Постійно буде вилазити помилка з'єднання з сервером, хоча в онлайні ви зможете грати спокійно.

Баг виникає далеко не у всіх — автор поста на Реддіт зловив його на PS4, але стверджує, що і на інших платформах може трапитися так само.

Поки що надійний спосіб уберегти себе від проблем — це не дозволити лічильнику душ впасти до нуля, поки на вас пов'язка. Якщо ви вже зловили баг, то є рішення — гра лагодить себе сама, якщо ви якимось чином отримуєте хоча б одну одиницю душі. Це можна зробити так:

Зайти в режим "Вежі часу" і знайти випробування з кількома вежами. Якщо ви наберете багато очок, то вам дадуть трохи душ, і баг зникне.
Знайти в крипті скриню з головою Шао Кана і розбити її. Тоді ви отримаєте душі.

Всі ці способи можна подивитися в ролику нижче. Розробники поки ніяк не прокоментували баг.

Источник: prm.ua


Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    «Бета» шутера Valorant завершена. Riot Games отчиталась о «беспрецедентных» успехах

21:21 «Бета» шутера Valorant завершена. Riot Games отчиталась о «беспрецедентных» успехах

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста