IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Vodafone на території "ДНР" досі не працює

22 января
20:37 2018

На окупованій території Донецької області як і раніше не працює мережа мобільного оператора Vodafone.
Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті мобільного оператора.
"Станом на 22.01.2018 ситуація залишається без змін. Хоча основний канал зв'язку відновлено, робота мережі не поновилася", — йдеться в повідомленні.
За даними оператора, найбільш імовірною причиною відсутності зв'язку в Донецькій області є відсутність електроживлення.
"З боку Vodafone Україна перешкод для відновлення працездатності мережі немає", — відзначають в компанії.
Керівник відділу зі зв'язків з громадськістю компанії Вікторія Рубан пояснила "Українській правді", що мається на увазі.
"Ми бачимо комп'ютер в мережі, якщо він підключений до електрики. Зараз ми не бачимо нашого обладнання. Ніякого обладнання", – зазначила вона.
За словами Рубан, після усунення аварії на лінії оптоволокна, що забезпечувала трафік до Луганської і Донецької області, зв'язок мав повністю відновитися.
"Після того, як ми відремонтували цю лінію, її пропускної здатності мало б вистачити для того, щоб, як і до аварії, забезпечити пропуск і луганського та донецького трафіку, і в один і в інший бік", — зазначила представник Vodafone.
"Луганський трафік пішов у повному обсязі, донецький чомусь немає. Тобто, це точно проблема, яка існує не з нашого боку, не залежить від нас", – сказала Рубан.
У той же час підконтрольний бойовикам сайт 22 січня поширив повідомлення, що так зване "Міністерство зв'язку ДНР" звернулося до компанії Vodafone з проханням посприяти у відновленні зв'язку.
За словами представників окупаційної влади, фахівці оператора, які залишилися в ОРДО "не в змозі вирішувати складні комутаційні завдання".
"Просимо компанію Vodafone надіслати персонал для аудиту технічного стану і запуску мережі на території "ДНР", – йшлося в заяві.
Також представники незаконного збройного формування заявили, що українському оператору "необхідно вирішити ряд адміністративних питань, зокрема питання оплати електроенергії" з окупаційною адміністрацією.
"Міністерство зв'язку не може здійснювати оплату комунальних послуг за експлуатацію комутаційних вузлів Vodafone з бюджету "ДНР", – заявив представник бойовиків.
У свою чергу в компанії Vodafone відзначили "Українській правді", що не отримували жодних подібних повідомлень від представників ОРДО.

Источник: pravda.com.ua


Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста