IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

ВВС запустить власного голосового помічника

28 августа
08:23 2019

Британська теле-радіо-корпорація ВВС у 2020 році запустить власного віртуального голосового помічника Beeb, передає Forbes.

Як стверджує компанія, вона не планує створювати окремий гаджет спеціально під асистента. Замість цього Beeb зможе працювати на всіх розумних колонках, смарт-телевізорах і мобільних пристроях. Помічника «вмонтують» в додаток iPlayer від BBC.

Активувати помічника можна буде словом Beeb, але це поки що «робочий варіант», уточнив представник корпорації.

Голосовий асистент крім того ще й буде розуміти різні акценти. Для цього компанія запропонувала своїм співробітникам в різних частинах країни записати свої голоси, щоб на їх основі «навчити» програму.

Власний асистент дозволить ВВС експериментувати з новими програмами і розробками без чийогось дозволу, зазначила корпорація. «Ми хочемо переконатися, що кожен може отримати вигоду від цієї технології, і дати людям новий контент, програми та сервіси, які заслуговують на довіру і прості у використанні», – зазначив представник компанії

Аналітик CCS Insight засумнівався в виборі слова Beeb для виклику помічника. На його думку, така команда занадто коротка і загрожує помилковими спрацьовуваннями. ВВС на це відповіла, що слово добре працювало під час тестів, але до запуску асистента його можуть змінити.

Источник: mind.ua


Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    Как коронавирус приблизил внедрение бесконтактных технологий

9:52 Как коронавирус приблизил внедрение бесконтактных технологий

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста