IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

За цей рік шахраї викрали криптовалют на $4,4 млрд

29 ноября
12:28 2019

У 2019 році кількість крадіжок криптовалют істотно зросла порівняно з минулим роком. Збитки від злочинності в цій сфері за перші дев'ять місяців року оцінюються в $4,4 млрд доларів. Про це свідчать дані компанії CipherTrace, передає Reuters.

Зазначається, що порівняно з минулим роком показник збільшився у 2,5 раза, у 2018 році збитки оцінювались у $1,7 млрд.

«Збільшення кількості випадків криптокрадіжок і шахрайства на 150% відображає те, як злочинці пристосовуються до нових умов», – сказав Дейв Джеванс, гендиректор CipherTrace.

«Злочинці ганяються за грошима… Невеликі атаки часто легше відбити, але цільові атаки є для них більш вигідними», – додав він.

Фахівець вважає, що основною загрозою для великих криптоплатформ є сплановані атаки. На його думку, привабливість здійснення великомасштабних крадіжок пояснюється тим, що в більшості випадків активи не використовуються для отримання прибутку. Засоби користувачів просто лежать на рахунку, що дозволяє шахраям вибудовувати спрощені плани злому.

Зазначається, що цього року основний збиток принесли два масштабні інциденти.

У першому випадку використовувалася схема фінансової піраміди і сервіс обміну PlusToken. Користувачі криптовалюти і клієнти сервісу втратили $2,9 млрд. Іншим значним інцидентом вважається епізод з банкрутством канадської криптовалютної біржі QuadrigaCX після несподіваної смерті її 30-річного співзасновника і генерального директора. Лише він знав пароль до офлайнового гаманця біржі. Втрати оцінюються в $195 млн.

Фахівці CipherTrace проаналізували безпеку 120 криптовалютних бірж і з'ясували, що лише 35% майданчиків надають досить якісні процедури ідентифікації клієнтів, 41% бірж мають середній рівень безпеки таких процедур, а 24% – слабкий рівень. При цьому на 32% майданчиків доступна торгівля анонімними криптовалютами.

Источник: mind.ua


Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    Intel представила мобильные процессоры Comet Lake-H

17:40 Intel представила мобильные процессоры Comet Lake-H

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста