IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

1000 і 1 спосіб видурити ваші гроші: інтернет-шахрайства ще ніхто не відміняв

29 января
22:04 2018

І без товару, і без грошей! Втрапити на гачок підступних схем можна не лише купуючи, а й продаючи… Так, обдурити онлайн спробували і пана Владислава. Чоловік разом із дружиною на популярному сервісі продажу розмістили шубу. Річ не з дешевих, однак бажаючі її придбати з’явились одразу. Стан вживаної речі покупця не надто бентежив – головним було те, аби цінну посилку відправити… звичайним автобусом.
Насторожуюча довірливість. Готовність переказати повну суму коштів на картку змусила Владислава замислитись – а чи не веде мову із злодієм. Тож чоловік одразу звернувся в поліцію, яка й підтвердила підозри про ймовірність шахрайства. Запитаєте, в чому підступний план? Все просто – продавець відправляє річ автобусом, а так званий покупець замість того, аби сплатити за товар, пише смс-повідомлення за шаблоном банку, у якому і сказано, що кошти перераховані. Що ж, аби викрити злочинця, потрібно спочатку зіграти за його правилами…
Весь цей час ми підтримуємо зв’язок з зловмисником, повідомляючи про свої дії та долю пакунку.
На повідомлення довго чекати не довелось… кілька хвилин, і 17,5 тисяч грн. вже на картці Володимира. Принаймні, так написано в повідомленні, та що ж насправді?
Кошти на рахунку так і не з’явились. Але пощастило, що наш герой одразу зрозумів – його намагаються обдурити. Відтак, на підроблений пакунок у призначеному місці, чекав не лише покупець-шахрай, а й правоохоронці. Взяли ділка «на гарячому», та поки справа знаходиться «під замком» – триває слідство.
На інтернет- платформах з продажу просто та швидко не лише щось придбати, а й втрапити в шахрайські тенета. Тому будьте пильними і при найменших сумнівах краще не ризикуйте та звертайтеся до поліції.

Источник: 33tv.com.ua


Статьи по теме

0 0 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments

Последние новости

    Samsung представила Galaxy Watch Active 2 4G в алюминиевом корпусе

23:49 Samsung представила Galaxy Watch Active 2 4G в алюминиевом корпусе

0 комментариев Читать всю статью