IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Amazon подала до суду на Пентагон через Microsoft

24 ноября
08:59 2019

Amazon.com Inc подала судовий позов, намагаючись опротестувати таким чином рішення передати Microsoft Corp. контракт на створення хмарних технологій для Пентагону. Про це повідомляє CNBC.

Угода JEDI (Об’єднана інфраструктура захисту підприємств) вартістю у $10 млрд, стала дуже великою перемогою для Microsoft. Процес визначення переможця, як зазначається,був суперечливим, у нього втрутився сам президент Дональд Трамп. У липні він заявив, що його адміністрація переглядає заявки Amazon після скарг інших компаній. Крім того, Трамп неодноразово атакував Amazon і його засновника Джеффа Безоса, який є власником видання Washington Post, яке критикує президент США.

В чому полягає суть претензій неясно. В Amazon заявили, що не можуть повідомити подробиці, оскільки в позові є конфіденційна фінансова інформація, а також секрети фірми.

«Скарга та пов’язані із нею документи містять конфіденційну інформацію про вибір джерела, а також конфіденційну інформацію AWS, комерційні таємниці та секретну фінансову інформацію, публічне розкриття яких може нанести серйозну шкоду будь-якій із стороні», – повідомили в Amazon.

Источник: mind.ua


Статьи по теме

2 комментария

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    Facebook выделяет 100 миллионов долларов на поддержку СМИ, пострадавших от кризиса

22:59 Facebook выделяет 100 миллионов долларов на поддержку СМИ, пострадавших от кризиса

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста