IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Американський ютубер відкрив банк, у якому роздавав гроші задарма

26 ноября
13:17 2019

21-річний американський ютуб-блогер MrBeast (справжнє ім’я Джимі Дональдсон) відкрив «безкоштовний банк», в якому він віддавав гроші задарма. Його клієнти змогли втілити в життя свої давні мрії.

Для організації роботи свого банку MrBeast винайняв приміщення справжнього банку. Кредитні договори він замінив відповідями на запитання на кшталт «скільки буде чотири додати чотири?» або проханням щось намалювати. Для роботи в банку MrBeast запросив своїх друзів.

Судячи з відео ютубера, із завданням «клієнти» впоралися відмінно. Так, 6-річний хлопець отримав 1000 доларів, аби купити собі якусь «штуку». Одна жінка отримала 4501 долар для того, аби поїхати у своє рідне місто на Гаваях, де вона не була 30 років. А сім’ї, де чоловік кілька років тому пережив серцевий напад, банк видав 7000 доларів — розчулилися як вони, так і MrBeast.

На деякий час ютубер поставив аналог банкомата — картонну коробку, в якій ховався один із його друзів. Будь-хто міг зіграти з «банкоматом» у камінь-ножиці-папір і в разі виграшу отримати кілька тисяч доларів. А якщо не пощастило — просто кілька разів добряче його пнути, й результат був той самий.

На жаль, під кінець дня гроші в «безкоштовного банку» скінчилися, і MrBeast був змушений його закрити.

«Ось чому справжні банки просять повернути позики», — підсумував ютубер.

Відео з акцією MrBeast вже набрало понад 10,5 мільйонів переглядів.

MrBeast відомий також акцією TeamTrees, у межах якої він збирає 20 мільйонів доларів на посадку такої ж кількості дерев — так йому запропонували відсвяткувати 20 млн підписників на YouTube. До акції приєдналися відомі ютубери і навіть американський бізнесмен Ілон Маск, який пожертвував на акцію TeamTrees мільйон доларів.

Источник: hromadske.ua


Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    WhatsApp, вероятно, позволит использовать одну учётную запись на нескольких устройствах

23:41 WhatsApp, вероятно, позволит использовать одну учётную запись на нескольких устройствах

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста