IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Бойовики «ДНР» пропонують Vodafone відновити зв'язок на Донеччині через Росію

29 января
21:04 2018

Влада так званої «Донецької народної республіки» звернулася до компанії «Vodafone-Україна» з пропозицією відновити зв'язок у регіоні через «стик» у Ростові-на-Дону. Таку пропозицію озвучив так званий «міністр зв'язку ДНР» Віктор Яценко, повідомляє «Коремпондент» з посиланням на ЗМІ сепаратистів.
Під час прес-конференції у понеділок, 29 січня, Яценко поскаржився, що компанія «Vodafone-Україна» відмовляється співпрацювати з сепаратистами.
«Ми озвучували потребу надіслати інженерів, і нам відповіли, що неможливо підключити додаткові станції зв'язку. МТС відмовляються співпрацювати», – сказав він.
У зв'язку з цим у своєму зверненні до «Vodafone-Україна» Яценко зазначив, що є можливість прийняти представників компанії в Ростові-на-Дону і запустити зв'язок у «ДНР» через Росію.
«Ми маємо можливість технічно прийняти їх сигнал, «транспорт», у Ростові-на-Дону, через компанію «МТС-Росія». Якщо їм заборонено мати будь-які контакти з представниками «ДНР» і юридичними особами, то у нас є досить серйозна пропозиція про можливість «стику» в Ростові-на-Дону, де ми могли б забрати це з'єднання і через ті магістральні лінії, які підконтрольні «ДНР», запустити зв'язок. У такому випадку відразу відпадає проблема безпеки магістральних кабельних з'єднань на лінії дотику», – сказав він.
У той же час, учасники мінської підгрупи з безпеки в рамках відеоконференції, що відбулася сьогодні, не знайшли компромісу в питанні відновлення зв'язку Vodafone на території «ДНР», повідомив представник так званої республіки в контактній групі, Денис Пушилін.
Він також зазначив, що переговори продовжаться на засіданні Контактної групи 31 січня. Посередником у врегулюванні цього питання виступить ОБСЄ.

Источник: zaxid.net


Статьи по теме

0 0 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments

Последние новости

    В Samsung подтвердили дату презентации Galaxy Note 20

2:19 В Samsung подтвердили дату презентации Galaxy Note 20

0 комментариев Читать всю статью