IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Чернігівців попереджають про новий вид шахрайства

17 февраля
08:25 2018

Зловмисники полюють на довірливих користувачів телефонного зв’язку, надсилаючи їм «липові» квитанції із видуманою заборгованістю за послуги.
Про це повідомила Поліція Чернігівщини на своїй сторінці у Facebook.
Майже в кожній квартирі людей старшого віку обов’язково є стаціонарний телефон. Саме на них і полюють шахраї, які надсилають власникам стаціонарних телефонів «повістки про виклик до суду». В документі зазначається, що господаря викликають на вказаний час і день до суду як правопорушника, до повістки навіть додається «роз’яснення щодо повістки про виклик до суду».

У так званому «роз’ясненні» згадувалося, що між господарем і компанією зв’язку укладено договір, але внаслідок неналежного виконання умов договору власник телефонного номеру заборгував певну суму.

Якщо ж, мовляв, рахунок не буде оплачено (реквізити і рахунки на оплату додаються), шахраї погрожували, що «…ваша кредитна історія буде зіпсована, на вас чекає довга судова тяганина. Крім того, у випадку винесення судом рішення по примусове стягнення заборгованості, стягненням буде займатися державна виконавча служба або приватні виконавці».
Повіривши таким листам, чернігівці перераховували аферистам по 300-500 гривень.
Поліція попереджає, що ці листи – черговий вид шахрайства, тому в разі їх отримання обов’язково спочатку зв’яжіться з компанією зв’язку, не довіряйте фейкам.

Источник: val.ua


Статьи по теме

0 0 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments

Последние новости

    Жизнь или кошелёк: Дональд Трамп дал Microsoft 45 дней на поглощение TikTok

4:30 Жизнь или кошелёк: Дональд Трамп дал Microsoft 45 дней на поглощение TikTok

0 комментариев Читать всю статью