IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Держгеокадастр запустить єдину систему пошуку даних

25 февраля
00:21 2018

Це станеться в цьому році, якщо парламент ухвалить відповідний законопроект.
За словами першого заступника голови Держгеокадастру Людмили Шемелинець, Національну інфраструктуру геопросторових даних (НІГД) можуть запустити в роботу у поточному році. Однак для старту роботи потрібне прийняття парламентом відповідного законопроекту.
Система дозволить зробити пошук геоданих більш простою та ефективною, обіцяють в геокадастрі. Портал створювали за фінансовою допомоги японського уряду та японського агентства з міжнародного співробітництва.
«На сьогоднішній день завдяки нашим японським колегам допрацювали проект закону про створення Національної інфраструктури геопросторових даних. Законопроект вже внесений у Верховну Раду, і ми будемо всіляко сприяти якнайшвидшому розгляду законопроекту, доводячи важливість цієї системи для України і для подальшого співробітництва з міжнародними колегами", — зазначила Шемелинець.
За словами Надзвичайного і повноважного посла Японії в Україні Шигекі Сумі, в рамках проекту по створенню єдиного порталу пошуку геоданих, Японія надсилала фахівців у цій сфері та забезпечувала обладнанням і проводила тренінги для українців.

Источник: agro-business.com.ua


Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    «ВКонтакте» запустила аналогичный TikTok сервис «Клипы»

5:10 «ВКонтакте» запустила аналогичный TikTok сервис «Клипы»

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста