IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

До шести років ув'язнення загрожує ділкам, які на Хмельниччині "привласнили" телефонний трафік

15 февраля
19:39 2018

Прокурори області затвердили обвинувальний акт відносно членів організованої злочинної групи, які здійснили несанкціоноване втручання в роботу електронних мереж електрозв'язку, передає Depo.Хмельницький.
"Завдяки вдало спланованій та злагодженій роботі правоохоронців області вдалось викрити неправомірну діяльність організованої групи, члени якої за допомогою комп'ютерного обладнання змінювали порядок маршрутизації вхідного міжнародного трафіку голосової телефонії, що дало змогу здійснювати несанкціоновані розмови з абонентами мобільних операторів різних країн," — кажуть в прокуратурі області.
Ще у 2015 році хмельничанин, закупивши необхідну комп'ютерну техніку та підключивши її у себе вдома до мережі Інтернет, з метою отримання незаконного заробітку, порушував порядок маршрутизації електронного зв'язку. В результаті таких дій міжнародний телефонний трафік проходив поза межами міжнародних центрів комутації, а зловмисник отримував можливість одержувати прибуток.
Зрозумівши, що такі дії приносять заробіток та, намагаючись збільшити його розмір, чоловік закупив та розмістив у домівках двох своїх знайомих додаткове обладнання, яке віддалено, з власної квартири, також використовував для функціонування каналу з перенаправлення вхідного міжнародного телефонного трафіку.
Будучи добре обізнаним у механізмі вчинення вказаного злочину та продовжуючи реалізовувати свій умисел, зловмисник залучив до злочинної діяльності ще двох своїх знайомих. Вони виконували розроблений організатором план, за що отримували гроші.
Розмір матеріальної шкоди, завданої злочином складає близько 140 тис. грн.
За результатами досудового розслідування, проведеного за процесуального керівництва галузевого відділу прокуратури області слідчим управлінням ГУ НП в області, зібрано достатню кількість доказів для оголошення трьом членам організованої групи про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч 2 ст.361 — несанкціоноване втручання в роботу мережі електрозв'язку, що заподіяло значної шкоди ККУ.
Обвинувальний акт направили для розгляду до Хмельницького міськрайонного суду.
Зловмисників чекає покарання у виді позбавлення волі на строк до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Источник: khm.depo.ua


Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    Amazon выпустит сериал по мотивам бестселлера «Девушка с татуировкой дракона»

17:19 Amazon выпустит сериал по мотивам бестселлера «Девушка с татуировкой дракона»

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста