IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Google виплатить 11 мільйонів доларів за колективним позовом про дискримінацію за віком

21 июля
07:54 2019

Корпорація Google погодилася виплатити 11 мільйонів доларів у рамках позову про дискримінацію по відношенню до претендентів на ті чи інші посади у віці (ейджизм).

Кожен із 227 позивачів отримає по 35 тисяч доларів. Юристи, що представляють їх, отримають 2,75 мільйона доларів, передає Bloomberg.

Позов проти компанії подала жінка, яка за останні сім років намагалася влаштуватися у Google чотири рази, але їй відмовляли усупереч кваліфікації претендентки. У компанії стверджують, що не відхиляли її кандидатуру свідомо, але погодилися задовольнити вимоги позивачів віком 40 років і старше.

Суд також наказав Alphabet Inc. проводити серед співробітників і керівників тренінги, присвячені питанням вікових забобонів, і створювати комітет, що займається питаннями вікового різноманітності при наборі персоналу.

Ейджизм — поширена як у формальних, так і в неформальних сферах життя суспільства дискримінація людини на підставі її віку. Вона проявляється у готовності адекватно сприймати і співпрацювати лише із тими людьми, які відповідають заздалегідь установленим віковим критеріям. Однією з форм ейджизму є «джейнізм» — надання переваги молодим людям перед більш старшими.

Источник: hromadske.ua


Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    Опубликованы живые фото смартфона Honor 30 Pro

16:22 Опубликованы живые фото смартфона Honor 30 Pro

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста