IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Кияни поширювали дитячу порнографію в інтернеті

Кияни поширювали дитячу порнографію в інтернеті

16 января
21:23 2018

У КИЄВІ КІБЕРПОЛІЦІЯ ВИКРИЛА П’ЯТЬОХ КИЯН У РОЗПОВСЮДЖЕННІ ДИТЯЧОЇ ПОРНОГРАФІЇ
Загалом на їх комп’ютерах виявлено близько 12 тисяч файлів із вмістом дитячої порнографії. Крім того, вилучено комп’ютерну техніку, носії інформації та маршрутизатори, за допомогою яких зловмисники розповсюджували заборонений контент. Наразі з ними працюють слідчі.
Працівники відділу протидії злочинам у сфері обігу протиправного контенту і телекомунікації Департаменту кіберполіції Національної поліції України спільно зі слідчими Головного слідчого управління та працівниками Оболонського управління поліції в м. Києві викрили групу чоловіків віком від 30 до 40 років у розповсюдженні дитячої порнографії.
За фактами розповсюдження забороненого контенту поліцейські розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України.
За місцем проживання кожного із зловмисників поліцейські провели санкціоновані обшуки. У результаті обшуків правоохоронці виявили комп’ютери, які чоловіки використовували для розповсюдження забороненого контенту. Крім того, виявлено жорсткі диски, на яких зберігалися фото та відеофайли порнографічного вмісту. Наразі техніку вилучено та направлено до експертного центру для проведення всіх необхідних експертиз.
У межах розпочатого кримінального провадження тривають слідчі дії. Зловмисники надають покази. Після отримання результатів експертизи буде вирішено питання щодо оголошення їм підозри та обрання запобіжного заходу.
Зловмисникам загрожує до десяти років позбавлення волі.

Источник: facebook.com


Share

Статьи по теме