IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Киянин торгував у мережі фальшивою валютою

20 июля
22:04 2019

У Києві затримали 31-річного чоловіка, який продавав фальшиві долари та євро. Покупців шукав у інтернеті. Валюту пропонував за вигідним курсом.

Злочинця взяли "на гарячому", коли продавав чергову партію фальшивок, повідомили у відділі комунікації обласної поліції.

"Чоловік хотів купити 5000 євро, спокусившись на привабливий курс. Зустрівся із продавцем на вулиці Лейпцизькій та в салоні автомобіля почали відраховувати один одному гроші. Коли потерпілий під час обміну отримав першу частину іноземної валюти — 600 євро, відразу запідозрив, що купюри мають ознаки підробки. Викликав поліцію. У зловмисника вилучили підроблену готівку. Цей чоловік вже потрапляв у поле зору правоохоронних органів за скоєння аналогічних правопорушень. Тож наразі розслідується чотири епізоди злочинної діяльності підозрюваного, який за аналогічним сценарієм обміняв потерпілим фальшиву валюту", — розповів старший слідчий Головного управління Національної поліції у м. Києві Сергій Руденко.

Слідчі відкрили кримінальне провадження. Встановлюють інших осіб, причетних до виготовлення та розповсюдження фальшивої валюти, а також остаточну кількість потерпілих від дій підозрюваного. Досудове розслідування триває. Злочинцеві загрожує до 10 років в'язниці із конфіскацією майна.

Источник: gazeta.ua


Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    Huawei придумала, как вернуть сервисы Google на свои смартфоны

0:29 Huawei придумала, как вернуть сервисы Google на свои смартфоны

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста