IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Мужчина отдал мошеннику 12 тысяч гривен за трудоустройство за границей

23 августа
21:43 2019

22 серпня до Первомайського відділу поліції Миколаївської області звернувся 46-річний місцевий мешканець з повідомленням про те, що став жертвою шахрайських дій. Поліцейські розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 КК України, встановлюється особа зловмисника.

Заявник розповів правоохоронцям, що, маючи намір поїхати за кордон на заробітки, він на початку серпня на одному із інтернет-сайтів знайшов оголошення про надання послуг щодо працевлаштування у Данію, яке його зацікавило. Зателефонувавши за вказаним в об’яві номером телефону та домовившись із незнайомцем про оформлення необхідних документів, чоловік перерахував 12 тисяч гривень на вказаний шахраєм рахунок, після чого його мобільний був вже поза зоною досяжності. Зрозумівши що його ошукали, потерпілий звернувся до поліції по допомогу.

Слідчі проводять розслідування кримінального провадження, розпочатого за ознаками ч. 1 ст. 190 КК України «Шахрайство», санкцією якої передбачено покарання від накладення штрафу до обмеження волі на строк до трьох років. Наразі слідчі дії тривають.

Шановні громадяни!

Правоохоронці застерігають: будьте обережними під час спілкування із телефонними незнайомцями, не поспішайте віддавати їм свої гроші. Намагайтесь якомога більше дізнатись інформації про подібні «агентства» працевлаштування, дізнатись відгуки громадян, які користувались їхніми послугами. Будьте уважними та обачливими. При виникненні схожих ситуацій, негайно телефонуйте до поліції.

Источник: izvestia.nikolaev.ua


Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    Zoom предложит повышенную защиту для платных подписчиков и организаций

8:50 Zoom предложит повышенную защиту для платных подписчиков и организаций

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста