IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Науковці переконані, що соціальні мережі сприяють подружнім зрадам

28 июля
21:05 2019

Низка досліджень, проведених науковцями по всьому світі, показує, що залежність від соціальних мереж може негативно вплинути на ваші стосунки.

У дослідженні вчені розділили пари добровольців на дві групи: у першій були пари з серйозними намірами (330 осіб), а в другій – ті, хто вважав, що їхні стосунки – своєрідна інтрижка (248 осіб).

Згідно із заповненими анкетами, і ті і інші були задоволені своїми стосунками приблизно однаково. Однак, у людей з другої групи в соціальних мережах було значно більше тих, на кого можна було проміняти партнера, причому з деякими такими «друзями» їхні другі половинки були знайомі.

Коли дослідники запитали, чи є серед онлайн-друзів хтось, з ким можливі серйозні стосунки, а не просто флірт, показники в обох групах стали приблизно однаковими. Вчені стверджують, що знайомства в мережі загрожують стосункам незалежно від того, наскільки вони серйозні.

Вік потенційних зрадників не має значення, наголошують дослідники. А ось ступінь залежності від соцмереж важливий: чим більше часу людина проводить в мережі, тим більша ймовірність того, що вона знайде там «запасних» партнерів.

Источник: changeua.com


Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    Крупные компании скупают программы для слежки за удаленными сотрудниками

10:30 Крупные компании скупают программы для слежки за удаленными сотрудниками

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста