IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

НБУ зібрався розробити новий законопроект про майнінг та криптовалюти

08 февраля
00:22 2018

Національний банк України виступає за якнайшвидше створення спільної робочої групи з регуляторами і учасниками ринку для розробки нового законопроекту, який би врегулював питання криптовалют в Україні.
Про це повідомив керівник проектів департаменту відкритих ринків НБУ Емал Бахтарі під час круглого столу в Укрінформі.
"Ми хочемо разом підготувати документ, який буде напрацюванням робочої групи, де будуть і ключові державні інституції, які в цьому мають бути задіяні, і учасники ринку, тому що вони краще знають цю технологію і те, як визначити ті чи інші явища… Ми будемо робити спільний документ і будемо намагатися, щоб він все ж таки був прийнятий", — сказав Бахтарі.
Він нагадав, що законопроекти, які є зараз в парламенті, вони недосконалі і до них є дуже багато зауважень з боку фінрегуляторів. І пропозиція НБУ полягає в написанні нового документу.
"Потрібен новий документ, в якому буде чітко визначений статус того ж самого майнінгу, тих же криптовалют, віртуальних валют в цілому, ICO та технологій блокчейн", — підкреслив Бахтарі.

За словами керівника департаменту відкритих ринків НБУ, запровадження технології блокчейн, смарт-контрактів — це речі, "яким не потрібно заважати, а потрібно навпаки підтримувати". І той факт, що в законодавчому полі немає визначення, створює незрозумілість, яку потрібно подолати.
На думку представника НБУ, це потрібно зробити "якомога швидше, невідкладно", щоб ніхто не звинувачував регулятор у тому, що він затягує процес.

Источник: biz.nv.ua


Статьи по теме

2 комментария

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    Amazon выпустит сериал по мотивам бестселлера «Девушка с татуировкой дракона»

17:19 Amazon выпустит сериал по мотивам бестселлера «Девушка с татуировкой дракона»

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста