IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Після круасана у продажі з'явився унітаз, на якому сиділа Анджеліна Джолі

14 мая
12:33 2022

Нещодавно знаменита американська акторка, зірка Голлівуду і посол ООН у справах біженців Анджеліна Джолі відвідала Львів. Знаменитість вже давно поїхала додому, але її візит в Україну згадують й досі.

Приїзд зірки такого масштабу спричинив неабиякий фурор в Україні й за її межами. У мережі довгий час обговорювали всі деталі візиту Джолі до Львова, а також хлопчину, який не впізнав зірку та створювали сотні мемів з цього приводу.

Щобільше, згодом у мережі спробували продати надкушений круасан, яким начебто ласувала голлівудська акторка. Ціну за нього виставили немалу — недоїдок оцінили аж у 1 мільйон гривень.

Проте, зараз з'явилася пропозиція, яка дещо шокує. Тепер на OLX пробують продати унітаз, на якому начебто сиділа сама Анджеліна Джолі у той час, коли відвідувала Львів. Відповідно автор оголошення виставив чималу ціну за таку ексклюзивну річ — 100 тисяч грн.

"Продам унітаз, на якому сиділа Анджеліна Джолі. Щойно привезли зі Львова. В унітазі навіть не змивали, тому ви можете насолодитися ароматом самої Анджеліни. Поспішайте, це ексклюзивна річ!!!", — закликає автор оголошення.

9Wt1SUzTI9WMyBm8r8hfmpY1T61QEWFzKgGfSwQm.jpg (54 KB)

Источник: sport.znaj.ua


Статьи по теме

Последние новости

    Так снимает 54-мегапиксельная «матричная» камера Honor 70. Примеры фото

23:23 Так снимает 54-мегапиксельная «матричная» камера Honor 70. Примеры фото

Читать всю статью