IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Психологи дали прості поради, як відволікти дитину від комп’ютера

26 августа
22:54 2019

Британський викладач Хелен Інгл і науковий співробітник Сьюзан Коан дали три корисні рекомендації для підвищення фізичної активності дітей, які допоможуть попередити залежність від гаджетів у дітей і відірвати малюка від екрана планшета чи комп’ютера.

1. Змініть ставлення до факту, що діти проводять час за монітором

Багато дітей розповіли, що мають доступ до широкого спектру гаджетів: комп’ютери, планшети, мобільні телефони. Сидіння перед екраном є великою перешкодою для фізичної активності і може викликати звикання. Але не все так погано. Щоб врегулювати ситуацію, можна встанови чіткі часові рамки використання гаджетів. Ви можете підштовхнути дитину використовувати гаджет з користю для себе, зокрема підвищити активність. Наприклад, встановити на телефон крокомір або відстежувач активності, які допоможуть контролювати і збільшувати рівень активності.

2. Будьте прикладом для наслідування

Підтримка з боку членів сім’ї – дуже важливий фактор для підвищення рівня фізичної активності дитини. Купити дорогу спортивну екіпіровку і відвести дитину на заняття після школи недостатньо, потрібно ще й подавати приклад того, як жити активним життям. Так дитина побачить переваги активного способу життя і у неї сформуються відповідні звички з дитинства. Хороший спосіб показати дитині переваги активного життя – поїздка на природу. Частиною повсякденного життя вашої родини повинні стати прогулянки по парку, їзда на велосипеді, ігри на задньому дворі і так далі. Не дозволяйте поганій погоді перешкодити вашим планам. Візьміть плащ, гумові чоботи і покажи дітям, як це чудово – потрапити під дощ.

3. Знайдіть час

У наш час сімейне життя буває досить хаотичним. Часто здається, що на фізичну активність немає ні часу, ні енергії. Кілька невеликих змін в щоденній рутині і трохи планування наперед можуть істотно змінити ситуацію. Намагайтеся, щоб діти ходили пішки або їздили на велосипеді, коли це можливо.

Источник: narodna-pravda.ua


Статьи по теме

Последние новости

    OPPO презентовала новые наушники с системой шумоподавления

17:59 OPPO презентовала новые наушники с системой шумоподавления

Читать всю статью