IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Раніше за всіх у Європі: перший електромобіль Tesla Model Y у Швеції придбала компанія Volvo

13 июля
12:30 2020

В Швеції зареєстрували першу Tesla Model Y.

При тому що засновник компанії Ілон Маск обіцяв перші електромобілі європейським клієнтам не раніше 2021 року.

Як правило, коли Tesla випускає новий автомобіль на заводі у Фрімонті він спочатку поставляється клієнтам у Каліфорнії, далі по території США та в Канаду. В Європу він потрапляє приблизно через рік після перших поставок.

Ілон Маск раніше говорив, що Model Y буде випускатись на Gigafactory в Берліні, а її зараз тільки будують і перші електромобілі почнуть сходити з конвеєра не раніше липня 2021-го.

Через це реєстрація Model Y в Швеції і виглядає досить дивно та викликала запитання. Як пізніше з’ясувалось, автівку замовила для себе компанія Volvo. І робить вона це не вперше. Така ж сама ситуація була і з першими Model 3.

Відомо, що у Volvo хвалять технології Tesla та заявляють, що “компанія дуже випереджає всіх інших в плані енергоефективності”. Тому і прискіпливо досліджують електромобілі Ілона Маска.

До слова, американці теж цікавляться роботою Volvo. В 2018 році Tesla запропонувала роботу провідному дизайнеру бренду Іану Кеттлу, який працював над позашляховиком XC40. В компанії він розробляв дизайн Model Y та пікапа Cybertruck.

Источник: autogeek.com.ua


Статьи по теме

0 0 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments

Последние новости

0:49 iPhone 12 в Китае наконец-то получат то, что есть практически у любого другого смартфона на этом рынке. Речь о поддержке Beidou

0 комментариев Читать всю статью