IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Рецидивістка спустошила банківський рахунок пенсіонерки

29 ноября
20:07 2019

Майже чотири тисячі гривень зняла з рахунку 78-річної пенсіонерки її молода знайома

До Путивльського відділення поліції звернулась 78-річна жителька міста з повідомленням про те, що у неї за незрозумілих обставин зникли гроші з кредитної карки.

Дільничний офіцер поліції, прибувши до пенсіонерки на виклик, опитав її, і в ході бесіди звернув увагу на той факт, що донедавна у неї проживала її 22-річна знайома. Поліцейський з‘ясував: дівчина нещодавно звільнилась з місць позбавлення волі, однак через сварку зі співмешканцем залишатися у своєму селі не стала, а подалась до райцентру, де й попросилася тимчасово пожити у бабусі свого «колишнього».

Сама ж молода жінка, яку розшукав та опитав дільничний, у крадіжці зізналася. Пояснила: побачила у серванті банківську картку з пін-кодом, і… не втрималась від спокуси. Аби якнайдовше залишатися невикритою, спочатку перевірила пін-код та баланс по картці в одному з банкоматів міста. А зняла гроші вже в іншому, оскільки вважала, що він не обладнаний відеокамерою. Зі знятої суми вона поповнила власну кредитну карту на 1000 гривень, так би мовити — «про запас», а решту витратила на придбання нового мобільного телефону.

Наразі в поліції її дії кваліфікували як крадіжку та відкрили кримінальне провадження. Тепер дівчині доведеться в черговий раз постати перед судом за вчинення злочину.

Источник: rama.com.ua


Статьи по теме

2 комментария

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    Украинцы на карантине больше женятся: как заключить и расторгнуть брак

3:50 Украинцы на карантине больше женятся: как заключить и расторгнуть брак

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста