IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Samsung вибачився за смерті та тяжкі захворювання працівників

23 ноября
18:01 2018

Керівництво південнокорейської корпорації Samsung визнало, що внаслідок незадовільних умов безпеки та охорони праці дехто з працівників, залучених до виробництва, помер або серйозно захворів.

Менеджмент південнокорейської корпорації Samsung вибачився за випадки смертей та захворювань на виробничих потужностях корпорації.

Керівництво компанії у своїй заяві у п'ятницю, 23 листопада, визнало серед іншого, що як смертельні випадки, так і випадки захворювання спричинили незадовільні умови праці на лініях з виробництва мікросхем та дисплеїв. Президент та генеральний директор Samsung Кі Нам Кім також висловив жаль, що керівники корпорації вчасно не звертали увагу на цю проблему.

До вибачень компанія змушена була вдатися в рамках врегулювання спорів із родичами загиблих працівників Samsung, та живими працівниками, котрі серйозно захворіли, працюючи на виробництві комп'ютерних чіпів та дисплеїв. Суперечка між компанією та працівниками й родичами загиблих триває багато років, нагадує агенція новин dpa.

Цього місяця керівництво Samsung також пообіцяло виконати рішення третейського комітету та виплатити матеріальне відшкодування тим працівникам, котрі постраждали від прорахунків компанії щодо захисту умов праці.

Ще 2014 року компанія вибачилася перед деким із працівників, котрі захворіли лейкемією та іншими видами раку внаслідок того, що компанія не забезпечила відповідних умов захисту персоналу, котрий має контакт з різними токсичними хімічними речовинами.

Источник: dw.com


Статьи по теме

0 0 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments

Последние новости

10:30 Xiaomi представила видеорегистратор Mi Smart Dashcam 2 Standard Edition

0 комментариев Читать всю статью