IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

СБУ розшукує причетних до провокаційного опитування

24 апреля
18:38 2019

Як повідомили у прес-службі Управління Служби безпеки України у Львівській області, СБУ Львівщини проводить перевірку за фактом поширення в мережі Інтернет провокаційного ʺопитуванняʺ, у якому йдеться про ʺперспективи регіонуʺ на кшталт ʺокремої незалежної державиʺ чи ʺприєднання до іншої державиʺ.

Відповідно до попередніх експертних висновків вказане ʺопитуванняʺ містить окремі ознаки складу злочину, передбаченого статтею 110 Кримінального кодексу України. Зокрема, публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до посягання на територіальну цілісність і недоторканість України.

Наразі СБУ вживає заходів для встановлення усіх причетних до організації вказаної провокації та притягнення їх до відповідальності відповідно до чинного законодавства.

З урахуванням набутого спецслужбою досвіду виявлення і блокування фактів діяльності російських спецслужб проти України, у т.ч. спрямованої на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в нашій державі, закликаємо мешканців регіону не піддаватись на провокації та не сприяти публічному поширенню вказаного ʺопитуванняʺ, який є очевидним елементом ворожої пропаганди.

Источник: galinfo.com.ua


Статьи по теме

4 комментария

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    SpaceX планує в середу запустити наступну партію Starlink

14:52 SpaceX планує в середу запустити наступну партію Starlink

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста