IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Справа YouControl: Суддя вирішила провести закрите засідання

09 января
13:02 2018

Суддя Шевченківського районного суду міста Києва Олена Мєлєшак ухвалила рішення щодо проведення закритого засідання у справі арешту грошей батьків власника YouСontrol

Про це повідомив один із керівників "Автомайдану" Олексій Гриценко у Facebook, передає Depo.ua.
"Суддя Мєлєшак (до речі, суддя, яка схвалювала рішення по активістах Майдану) по справі арешту грошей батьків власника Youcontrol ухвалила рішення про проведення закритого засідання", – йдеться у повідомленні.
У коментарі "Українській правді" Гриценко повідомив, що засідання було призначене на 8:30 9 грудня. На ньому мали схвалити або відхилити клопотання слідчого про арешт коштів батьків власника YouСontrol Сергія Мільмана.
"Засідання мало проходити у відкритому режимі, бо в нас же суд прозорий. Але слідчий звернувся до суду про проведення закритого засідання. А суддя це підтримала. Але вона не повідомила про це в межах засідання, а просто не пустила всіх, хто прийшов підтримати", – сказав Гриценко.
Він підкреслив, що засідання з самого початку було закрите.
"Тобто не було такого, що вона заслухала сторони. У Сергія Мільмана навіть не було можливості надати аргументи, чому суд має бути відкритим. Просто почала закрите засідання", – сказав Гриценко.
Він додав, що помічники судді брехали присутнім про те, що засідання ще не почалося.
"Коли ми прийшли, то помічники судді казали, що засідання ще не почалося, хоча воно вже йшло, але в закритому режимі", – сказав Гриценко.
Він додав, що рішення у справі суддя так і не винесла.
"Суддя побачила, що люди не задоволені тим, що відбувається, і просто оголосила перерву і на 17 січня засідання перенесла", – підсумував Гриценко.

Источник: depo.ua


Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    WhatsApp ввел новые ограничения

8:53 WhatsApp ввел новые ограничения

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста