IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

США можуть скасувати візу через дописи друзів у соцмережах

28 августа
15:02 2019

Американські чиновники депортували студента Гарварду через те, що його друзі в соцмережах «висловлювали точки зору, які суперечать США».

Як повідомляє Engadget, рішення про скасування візи та депортацію студента Гарвардського університету Ісмаїла Аджаві (Ismail Ajjawi) американські прикордонники прийняли на підставі постів його друзів у соцмережах.

Хоча він сказав, що уникає політики на своїх посадах, деякі його контакти, як повідомляється, висловлювали «точки зору, які суперечать США». Аджаві додав, що офіцер попросив його розблокувати ноутбук і телефон для обшуків, які тривали п’ять годин.

Зазначимо, що нові норми почали діяти на початку літа цього року. Раніше прикордонники могли просити конкретних людей вказати дані соцмереж.

Раніше також скасували візу одному зі студентів через фотографію, яку хтось запостив у груповому чаті Вотсап. В обох випадках візи скасовували арабським студентам. І американо-арабський дискримінаційний комітет заявив, що останні роки арабські і мусульманські студенти піддавалися різним перевіркам.

Источник: ms.detector.media


Статьи по теме