IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Суди і Нацполіція отримають доступ до реєстру юросіб і ФОП через застосунок

15 ноября
16:19 2018

Мін'юст модернізував Порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань.

Відповідний наказ від 29 жовтня 2018 року № 3374/5 зареєстровано в Мін'юсті.

Зокрема, змін зазнав розділ щодо доступу держорганів, у тому числі судів, органів Нацполіції, прокуратури, СБУ, а також органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб до відомостей із зазначеного Реєстру.

Відтепер доступ зазначених органів та осіб до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань забезпечується через портал електронних сервісів, у тому числі шляхом автоматизованого доступу з використанням програмних засобів ведення інформаційно-телекомунікаційних систем відповідних держорганів за допомогою прикладного програмного інтерфейсу Реєстру, через отримання витягу з цього реєстру в електронній формі. Це стосується також доступу до документів, що містяться в реєстраційній справі, в електронній формі.

Доступ до Єдиного державного реєстру за допомогою прикладного програмного інтерфейсу надається виключно посадовим особам держорганів і забезпечується технічним адміністратором Реєстру в режимі реального часу в електронному вигляді інформаційно-телекомунікаційними засобами.

Для захисту інформації застосовуються засоби криптографічного захисту, що мають сертифікат відповідності або позитивний експертний висновок за результатами держекспертизи у сфері криптографічного захисту інформації.

Єдина структура та формат інформаційних файлів, що передаються та приймаються в порядку доступу до Єдиного державного реєстру за допомогою прикладного програмного інтерфейсу, процедури взаємодії інформаційних систем і зміни до них визначаються Мін'юстом та відповідним держорганом. Для цього має бути прийнято спільні рішення, що оформлюються окремими протоколами.

Источник: jurliga.ligazakon.net


Статьи по теме

0 0 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments

Последние новости

    На Европе в Destiny 2: Beyond Light будет динамическая погода

16:40 На Европе в Destiny 2: Beyond Light будет динамическая погода

0 комментариев Читать всю статью