IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

У «Борисполі» затримали рекордну контрабандну партію мобільних телефонів

14 апреля
00:01 2018

Правоохоронці попередили спробу незаконного ввезення через митний кордон України в міжнародному пункті пропуску «Борисполя» рекордної партії мобільних телефонів.
Про це повідомляє прес-служба ДФС, пише «Економічна правда».
«До Київської митниці ДФС було подано товаросупровідні документи та електронну митну декларацію для випуску товару «частини для мобільних телефонів сотових мереж зв’язку» у вільний обіг», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що на перший погляд усі документи були оформлені належним чином, однак митники вирішили ретельніше перевірити цю зовнішньоекономічну операцію.
«Під час проведення митного огляду зазначених товарів виявилося, що вантаж не відповідає заявленому: у вантажних місцях замість заявленого товару знаходилися 7000 телефонних апаратів для сотових мереж зв’язку з камерою, на дві SIM картки з Гонконгу. При цьому дані про цей вантаж у товаросупровідних документах були відсутні», – повідомили у ДФС.
Таким чином декларантом не було заявлено за встановленою формою у митній декларації точні та достовірні відомості про кількість та наявність товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України.
Складено протокол про порушення митних правил за ст.472 Митного кодексу України. Мобільні телефони вилучено до винесення судом рішення у справі. Наразі встановлюється їх вартість.

Источник: zik.ua


Статьи по теме

0 0 голос
Article Rating
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии

Последние новости

    От 0% до 100% за 35 минут. Обзор Realme 7 Pro: интересный, нестыдный и за вменяемую цену

19:59 От 0% до 100% за 35 минут. Обзор Realme 7 Pro: интересный, нестыдный и за вменяемую цену

0 комментариев Читать всю статью