IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

В уряді пропонують фінансувати стартапи за допомогою системи Prozorro

27 июля
22:32 2018

У Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України презентували проект, яким пропонують здійснювати державне та приватне фінансування стартапів за допомогою конкурсів, проведених у системі Prozorro.
Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.
«Проекти відбиратимуть на прозорому конкурсі із застосуванням платформи ProZorro. Це модель, коли реалізація соціально або ринково доцільного винаходу співфінансується державою та приватним інвестором. Такий механізм уже давно використовується у світі», — повідомив міністр економічного розвитку України Степан Кубів.
Як зазначається, пілотний конкурсний відбір проектів для фінансування через нову модель розпочнеться у вересні 2018 року і триватиме до кінця 2019 року. В рамках цього конкурсу планується відібрати близько 30 проектів та профінансувати їх з держбюджету на суму 19,5 мільйонів гривень.
У Мінекономіки зазначають, що обиратимуть для нової програми фінансування лише найбільш соціально та ринково доцільні проекти, які повинні обов’язково мати співінвестора — приватну компанію чи особу, яка готова спільно з державою профінансувати стартап.

Источник: hromadske.ua


Статьи по теме

0 0 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments