IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

Як смартфони впливають на навколишнє середовище: неочікувані фактори

16 июля
16:14 2018

З кожним роком вплив смартфонів на навколишнє середовище лише погіршується. У 2007 році технології брали на себе 1% вуглецевого впливу на навколишнє середовище. При цьому за прогнозами, вже до 2040 ця цифра досягне 14%.
Про це йдеться у дослідженні університету МакМастер, пише fastcompany.com.
Справа в тому, що нові моделі смартфонів з'являються чи не щодня, показуючи все кращий функціонал. Природно, люди стали частіше змінювати свої мобільні пристрої. Згідно зі статистикою, середньостатистичний користувач змінює пристрій кожні два роки.
При створенні нового смартфона викидається від 85 до 95% всього обсягу "технологічних викидів" діоксиду вуглецю протягом цих двох років. При цьому під час виробництва смартфонів з великими екранами в атмосферу викидається більше діоксиду вуглецю.
Так, Apple заявила, що при створенні iPhone 7 Plus в атмосферу було викинуто на 10% діоксиду вуглецю більше, ніж при виробництві iPhone 6. При цьому при створенні iPhone 6S в атмосферу було викинуто на 57% діоксиду вуглецю більше, ніж iPhone 4.
В той же час, повторно переробляється лише 1% пристроїв.
Чим небезпечний вуглецевий вплив?

Цей газ має великий вплив на клімат планети, адже це один з парникових газів. Він поглинає і утримує інфрачервоне випромінювання з поверхні Землі, що призводить до підвищення температури на планеті. Зростання рівня цього газу в атмосфері Землі веде до посилення парникового ефекту, а в результаті – до незворотних змін клімату.

Источник: 24tv.ua


Статьи по теме

0 0 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
3 Комментарий
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Последние новости

    SpaceX снова перенесла запуск спутников Starlink

5:20 SpaceX снова перенесла запуск спутников Starlink

0 комментариев Читать всю статью