IT обозрение


Новости интернета и компьютерных технологий

За коштами на будівництво доріг можна буде стежити через онлайн-портал

23 июля
19:34 2019

19 липня, Володимир Зеленський підписав Указ № 529/2019 щодо створення умов для розвитку та підвищення якості автомобільних доріг.

Зокрема, до 1 січня 2020 року Кабмін має забезпечити перегляд кваліфікаційних критеріїв, фінансових і технічних вимог до учасників публічних закупівель відповідно до світових практик.

Мають бути створені умови для використання новітніх технологій та матеріалів під час будівництва, реконструкції, ремонту доріг, переглянуті відповідні нормативно-технічні документи.

Також замовники мають залучати на конкурсних засадах незалежного інженера-консультанта у сфері дорожнього будівництва (FIDIC) на етапах закупівель, виконання робіт, гарантійного обслуговування будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг.

Крім того, доручено створити загальнодоступний портал системи управління та моніторингу в режимі реального часу для прозорості планування, замовлення, виконання відповідних робіт.

Президент доручив опрацювати питання щодо включення до договорів про виконання робіт з будівництва, реконструкції та ремонту доріг умов про страхування таких об'єктів.

Указом передбачено до 1 січня 2020 року проаналізувати програмні документи та опрацювати питання щодо внести відповідних змін у законодавство.

Як зауважив В. Зеленський, всього в Україні 169 тис. км доріг різних категорій. На першому етапі необхідно відремонтувати головні магістралі. Водночас інші дороги мають бути у нормальному стані.

Источник: jurliga.ligazakon.net


Статьи по теме

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - точный переводчик текста